Kısaca Biz...

İnfoajans;

Reklam, basın-yayın ve her tür organizasyonu içine alan, çözümler üreten, proaktif bir hizmet ajansıdır.

Yeni oluşumuyla, alanında uzun yıllar hizmet vermiş uzman bir ekip tarafından kurulmuş olan ajansımız yeni yapılanmasıyla, bünyesinde kendini geliştirerek ustalaşan, çağın gereklerine göre bilgi ve birikimlerini güncelleyen bir kurum konumunu almıştır.

İnfoAjans; kişi kurum ve kuruluşlarla işbirliği, dayanışma ve paylaşım esasına dayanarak, reklamcılık, halkla ilişkiler, matbaacılık, yayıncılık, web tasarımcılığı, radyo ve televizyon yapımcılığı gibi pekçok alanda faaliyet gösterebilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

İyi Şirket İyi Ürünler Üretir. İyi kurum iyi hizmetler verir. İletişim ve reklam sanatlarını iyi kullanan bir ekip, pazarlama iletişimini en iyi şekilde harekete geçirecek iksiri kendinde bulacaktır.

Reklam veren ve reklam ajansı; atılımlarını adım adım ve önünü görerek yapmalı, iyi bir projeksiyonla ilerisi için strateji belirlemelidir. Yeniden yapılanmayı birlikte yaparak, kurumsal ve marka kimliğini oluşturmalıdır.

Kurum, ürün ve marka kendi varlık sebebi olan karakteri öne çıkartacak genlerine sahip çıkmakla kendi orijinalitesini oluşturacaktır. Bu orijinalite ile, kafa ve yürek bileşiminde anlamlandırılmış yeni ürünler, yeni modeller, yeni markalar oluşacaktır. Marka, marka olma sırrını etik ve estetik değerlerde bularak varlığını sürdürebilecektir. Bu tılsım alıcı ve satıcı arasında kurulan bir sevgi bağıdır. Reklam verenin, reklam ajansının ve bilinçli tüketicinin beklentisi de budur zaten.

Bu; gerçek bir müşteri  memnuniyetidir

EKİBİMİZ... Yazar.. Çizer.. Resmeder.. Canlandırır...

 

Reklam Yapmak...

Belirli bir sponsorun ikna edici mesajını, karşılığı alınarak halka duyurmak, bir firmanın ürünlerini mevcut ya da potansiyel müşterilere, halka açık şekilde sunmak ya da desteklemek.

Pazarlamak..

Potansiyel pazaryerleri ya da müşterilerin dikkatlerini çekmek amacıyla şirketin, ürünlerin ya da servislerin sistematik olarak planlanması, uygulanması ya da kontrol edilmesi için gerçekleştirilen iş aktiviteleri.

Kısaca Hizmetlerimiz..

Ajansımız tam hizmet ajansı olarak çalışmalarını yürütmektedir. Bu çerçeveden bakılırsa pazarlama iletişimi sağlayacak iletişim reklam sanatlarının kapsamına giren her tür aktiviteyi projelendirerek uygulamaya koymaktadır. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

 • Kişi, kurum, kuruluşların kurumsallğı içinde ürün ve hizmetlerini markalaştırmak
 • Matbuatlarını organize etmek
 • Katolog, broşür, kapaklı dosya çalışmaları
 • Dia çekimleri
 • Gazete, dergi ilanları
 • Kurumsal bülten çalışmaları
 • Pazarlamaya dönük reklam çalışmalarında medya-reklam stratejilerinin oluşturulması
 • Medyaya yönelik basın bültenleri üzerinde çalışma yapmak
 • Sponsorluk ve yeni mecraların oluşturulması
 • İnternet , web ve interaktif CD çalışmalarının, kurumun, ürün ve hizmetinin markalaştırma anlamında pazarlama iletişiminin sağlanması
 • Ürün tanıtımı, firma imajı ve marka gücü oluşturulmasında tanıtım stratejilerinin belirlenmesi
 • PR ve halkla ilişkiler kavramlarının tanıtımda reel olarak yer almasını sağlamak
 • Açıkhava çalışmaları ve özel promosyonlar tasarlama, keşfetme ve kreatif düşüncenin promosyonda yansıması

Teşekkür ve saygılarımızla...